4 Položky

DETSKÉ VANKÚŠE ADELA FILIPP

Obzeráte sa po kvalitnom detskom vankúšiku, ktorý podporí správny rast detskej chrbtice, ale súčasne je vyrobený zo zdravých materiálov? Pozrite sa na našu ponuku detských vankúšikov.

Čítaj viac...

Deti potrebujú pre svoj rast správne prostredie a to cez deň, ale aj počas spánku. Preto sme sa zamerali na výrobu správnych detských vankúšikov, ktoré doprajú Vám aj Vášmu dieťaťu pohodlný a nerušený spánok.

Správny detský vankúšik by nemal byť príliš veľký a preto sú naše vankúšiky šité v rozmere 40x60 cm, akurát do detskej postieľky. Súčasne sa však novorodencom neodporúča ani príliš hrubý a mäkký vankúšik. A to je dôvodom, prečo vyrábame vankúšiky s celoplošným prešívaním a s hrúbkou maximálne 5 cm, aby sa detská chrbtica namáhala čo najmenej.

Zdravé materiály sú pre bábätko taktiež veľmi dôležité a preto naše výrobky pravidelne kontrolujeme na prítomnosť škodlivín, vďaka čomu naše výrobky nesú známku kvality podľa certifikátu OEKO-TEX®. A tak sa nemusíte báť, že by Vaši najmenší počas spánku dýchali škodlivé mikro častice alebo iné nezdravé látky.

Zobraziť:

Newsletter

Odoberať naše novinky

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.
Táto stránka používa cookies. Viac info