Možnosti platby

Možnosti platby

 

  • platba prevodom na účet
  • platba na dobierku

 

Všetky ceny na www.adelafilipp.sk sú vrátane 20% dane z pridanej hodnoty (DPH). V cene tovaru nie je započítané poštovné a balné. Prevádzkovateľ obchodu je platcom DPH.

 

Platba prevodom na účet

Ak si v objednávkom formulári vyberiete spôsob platby prevodom na účet, zaplaťte sumu objednávky na číslo účtu: SK56 0200 0000 0012 5469 6655, BIC:SUBASKBX, Všeobecná úverová banka a.s., Ružomberok. Ako variabilný symbol použite číslo objednávky. Po dokončení a doručení  objednávky expedujeme tovar až po pripísaní platby na náš účet. Pred potvrdením platby si skontrolujte všetky Vami zadané údaje.

Pri doručení prostredníctvom kuriérov GLS a PLATBE PREVODOM NA ÚČET  je k cene tovaru účtované poštovné 4,00 € pri objednávke do 39 €, pri objednávke nad 39 € je poštovné 0,- €

 

Platba dobierkou

Ak si v objednávkom formulári vyberiete spôsob platby na dobierku, za dodaný tovar zaplatíte pracovníkovi prepravnej spoločnosti pri dodaní na Vami určenú adresu. 

Pri doručení prostredníctvom kuriérov GLS a PLATBE NA DOBIERKU je k cene tovaru účtované poštovné 5,60 € pri objednávke do 39 €,  pri objednávke nad 39 € je poštovné 0,- €.

 

 

 

-

Máte otázky?

Neváhajte nás kontaktovať, radi Vám zodpovieme všetky Vaše otázky :)

 

Kontaktujte nás / Adelafilipp.sk

Newsletter

Odoberať naše novinky

Táto stránka používa cookies. Viac info