46 položiek

VYBAVENIE DO DETSKEJ IZBY 

Chystáte si výbavu pre bábätko, alebo hľadáte nové zariadenie do detskej izby? Prinášame Vám široký výber bytového textilu pre deti a to od plachty až po spací vak.

Čítaj viac...

Dbáme na zdravotne nezávadné materiály našich výrobkov, aby sme zabezpečili ideálne prostredie pre kvalitný spánok našich najmenších. 

Doplnky do detskej izby, ako sú posteľné obliečky, chrániče do detskej postieľky, či prabaľovacie podložky, vyrábame len zo starostlivo vyberaných materiálov ako sú počesané bavlnené priadze.

Bavlna je prírodný materiál, ktorý výborne absorbuje vlhkosť a vďaka tomu vytvára ideálnu mikroklímu počas spánku našich najmenších. Mimo toho sú bavlnené vlákna aj veľmi citlivé k detskej pokožke a nijako nezhoršujú, ani nespôsobujú detské alergie, či iné nepríjemné zdravotné problémy.

Okrem zdravotne nezávadných materiálov prinášame našim najmenším dizajny v živých farbách a vždy najnovších trendoch tak, aby detská izba podporovala zdravý vývin našich detí. 

Aby sme si boli istí, že naše výrobky neobsahujú žiadne škodlivé látky, pravidelne ich kontrolujú zodpovedné skúšobne, o čom svedčí aj náš certifikát kvality OEKO-TEX®, ktorý značí o vysokej kvalite našich výrobkov. 

Tak poďme spolu rozžiariť očká našich najmenším.

 

Zobraziť:

Newsletter

Odoberať naše novinky

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.
Táto stránka používa cookies. Viac info