Prehľadať výsledky filtra fulltextom

Zobraziť:

28 položiek

OBLIEČKY DIFFERENT PRE MALÝCH AJ VEĽKÝCH

Živé dizajny z kolekcie Different prinášajú spojenie kvalitných textílií z bavlnených priadzí, a najnovších dizajnov pre malých aj veľkých spáčov.

Čítaj viac...

Doprajte si pokojný a ničím nerušený spánok v mäkkučkých obliečkach z počesaných bavlnených priadzí, ktoré sú šetrné k našej pokožke. Prírodné materiály sú pre nerušený spánok rovnako dôležité, ako oku-lahodiaci dizajn. Avšak ak sa tieto dve podmienky správne skombinujú, môžeme sa tešiť dobrej nálade a nerušenému spánku. 

Obliečky na posteľ z kolekcie Different sú vzorované technikou fototlače, ktorá prináša výhody živých farieb a ostrých detailov obrázku. Avšak ďalšou výhodou takéhoto vzorovania sú použité reaktívne farbivá, ktoré sú pevne uchytené k bavlneným vláknam. Vďaka tomu sa vzory z obliečok nevyperú a ani nevyšednú na dennom svetle. 

Zdravé materiály sú pre nás prvoradé a preto naše bytové textílie pravielne testujeme na prítomnosť škodlivých látok, čo potvrdzuje aj náš certifikát kvality OEKO-TEX®. A teda sa môžeme hrdiť tým, že tieto obliečku nijako nezhoršujú a ani nevyvolávajú alergické reakcie, či iné zdravotné nepríjemnosti.

Praktickosť našich obliečok bude vždy dôležitá. Aj preto obliečky Different majú zipsový uzáver. Vďaka tomu Vám otravné prezliekanie perín zaberie už len pár sekúnd.

Tak hurá do postele.

Obliečky so zvieratkami / Adelafilipp.sk

Prehľadať výsledky filtra fulltextom

Zobraziť:

Newsletter

Odoberať naše novinky

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
Táto stránka používa cookies. Viac info