Prehľadať výsledky filtra fulltextom

Zobraziť:

138 položiek

Makosaténové obliečky s divými makmi | Adelafilipp.sk

POSTEĽNÉ OBLIEČKY ADELA FILIPP

Doprajte si kvalitný spánok v mäkkučkých obliečkach značky Adela Filipp. Posteľná bielizeň zo starostlivo vyberaných materiálov, ktoré si zaručene zamilujete.

Čítaj viac...

Posteľné obliečky Adela Filipp prinášajú spojenie zdravých materiálov prírodného charakteru, obohatených o najnovšie techniky spracovania a trendy dizajny.

Pokiaľ hľadáte bytový textil určený do manželskej spálne, odporúčame výber posteľných oblie-čok z počesaných bavlnených priadzí. Posteľné obliečky pre dospelých by mali spĺňať všetky podmienky pre pohodlný spánok a to vrátane správnej mikroklímy ako aj dizajnového prevedenia, podľa Vašich predstáv.

Obliečky pre deti taktiež musia spĺňať potrebu správnej mikroklímy, avšak pri deťoch by sme mali vždy dbať na prírodné textílie, ako je bavlna. No nezabudnime ani na výber detského motívu v žiarivých farbách, ktoré podporia správny vývin našich najmenších.

Máte radi praktické zapínanie výrobkov? Na jednoduchosti taktiež záleží a preto Vám prinášame obliečky so zipsom. Vďaka zipsovému uzáveru je manipulácia s posteľnou bielizňou efektívna a Vaše periny budú prezlečené za pár sekúnd.

Prehľadať výsledky filtra fulltextom

Zobraziť:

Newsletter

Odoberať naše novinky

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
Táto stránka používa cookies. Viac info