7 položiek

DETSKÉ OBLIEČKY PRE JUNIOR-ov

Hľadáte obliečky pre deti staršie ako 3 roky v najnovších dizajnoch a živých farbách? Ponúkame Vám široký výber posteľných obliečok vo veľkosti 140x200 cm, ktoré sú určené pre bežný paplón a vankúš.

Čítaj viac...

Výber posteľných obliečok pre deti nie je jednoduchý, pretože záleží nielen na farbe či dizajne, ktorý Vaše dieťa zaujme. Treba si posvietiť aj na výber správneho textilného materiálu, v ktorom bude Vaša ratolesť zaspávať každučký večer

Naše posteľné obliečky pre juniorov sú vyrábané z kvalitných počesaných priadzí bavlny, ktorá sa vyznačuje výbornou savosťou, vďaka čomu vytvára ideálnu mikroklímu počas spánku Vášho dieťatka.

Keďže deti po treťom roku života zvyčajne už zaspávajú v posteli klasických rozmerov, aj naše obliečky sú prispôsobené bežnému paplónu a vankúšu a teda sú vyrobené vo veľkosti 70x90 / 140x200 cm.

Aby sme si boli istí, že naše výrobky neobsahujú žiadne škodlivé látky, pravidelne ich kontrolujú zodpovedné skúšobne, o čom svedčí aj náš certifikát kvality OEKO-TEX®, ktorý značí o vysokej kvalite našich výrobkov.

Tak poďme spolu rozžiariť očká našich najmenším.

Zobraziť:

Newsletter

Odoberať naše novinky

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.
Táto stránka používa cookies. Viac info