16 položiek

OBLIEČKY PRE DETI

Hľadáte detské obliečky v trendových dizajnoch a sýtych farbách? Potom ste tu správne, prinášame Vám širokú ponuku posteľných obliečok, či už pre tých najmenších, alebo pre našich juniorov.

Čítaj viac...

Keďže je spánok pre deti veľmi dôležitý dbáme na správny výber textilných materiálov, v ktorých naši najmenší zaspávajú.

Správne zvolené farby, detský dizajn, či vhodný výber textílií, musia ísť pri výrobe, či výbere detských obliečok ruka v ruke. Preto vyrábame posteľné obliečky len zo starostlivo vyberaných priadzí z prírodných vlákien. Naše obliečky vyrábame len zo 100% bavlny, pričom ich vzorujeme farbivami, ktoré sú zdravotne nezávadné a ich častice sa neuvoľňujú v praní, ani pôsobením slnečných lúčov.

Aby sme si boli istí, že naše výrobky neobsahujú žiadne škodlivé látky, pravidelne ich kontrolujú zodpovedné skúšobne, o čom svedčí aj náš certifikát kvality OEKO-TEX®, ktorý značí o vysokej kvalite našich výrobkov.

Tak poďme spolu rozžiariť očká našich najmenším.

Zobraziť:

Newsletter

Odoberať naše novinky

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.
Táto stránka používa cookies. Viac info