Vyberte rozmer:

Zobraziť:

7 položiek

DETSKÉ PLACHTY 

Potrebujete novú detskú plachtičku a neviete ako si správne vybrať? Pozrite si našu ponuku farebných plachiet do detskej postieľky, z kvalitných bavlnených priadzí.

Čítaj viac...

Posteľná plachta je pre bábätko rovnako dôležitá, ako detská deka či vankúšik, preto sa zameriavame na výber kvalitných bavlnených priadzí a zhotovujeme pre Vás plachtičky, ktoré nijako neškodia citlivej pokožke vášho bábätka. 

Praktickosť má pri plachtách taktiež svoje čestné miesto a tak Vám prinášame detské plachtičky, ktoré sú vyrobené z elastickej jersey pleteniny, ktorá bábätká neškrabe, a súčasne je ich upínanie k matracu veľmi jednoduché. Z tohto dôvodu majú naše plachty aj gumičku po celom okraji a plachta sa vďaka nim len tak ľahko neskĺzne.

Harmónia farieb je pri detičkách taktiež veľmi dôležitým aspektom a teda odporúčame skombinovať obliečky, či spací vak, alebo detskú deku s farebnými napínacími plachtičkami.

Bojíte sa o zdravie Vášho bábätka? Aj na to máme riešenie. Prinášame Vám výrobky, ktoré pravidelne testujeme na prítomnosť škodlivýn v špecializovaných skúšobniach. Na dôkaz dôvery v textílie, nesú naše výrobky známku OEKO-TEX® certifikátu, ktorý potvrdzuje zdravotnú nezávadnosť našich výrobkov.

Vyberte rozmer:

Zobraziť:

Newsletter

Odoberať naše novinky

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.
Táto stránka používa cookies. Viac info