Damaškové

Zobraziť:

8 položiek

KVALITNÉ DAMAŠKOVÉ OBLIEČKY

Ste milovníkom tradičných damaškových obliečok z bavlnených priadzí? Potom je táto kategória obliečok ako stvorená pre Vás. Damaškové obliečky vyrábame zo starostlivo vyberaných bavlnených priadzí a to v širokej škále farieb a prevedení.

Všetci obľubujeme kvalitnú posteľnú bielizeň, ktorá sa len tak neoderie a vydrží nám po dlhé roky. Takýmto výrobkom sú aj naše posteľné obliečky z bavlneného atlasu. Ak by Vám ten názov bol cudzí, jedná sa o husto tkanú textíliu, zhotovenú atlasovou väzbou. Vďaka nej si textília vytvára obojstranný vzor s príjemným lesklým povrchom.

Materiál použitý pri týchto obliečkach patrí medzi 100% prírodné produkty a teda nezhoršuje a ani nespôsobuje alergické reakcie, či iné zdravotné problémy.

Ďalšou výhodou je kombinácia damaškových obliečok s farebnými, či vzorovanými doplnkami bez obáv z prekombinovania. Keďže našu damaškovú posteľnú bielizeň vyrábame len v bielej alebo pastelovej verzii môžete ju jednoducho okoreniť veselými vankúšikmi, či inými dekoráciami a vytvoriť tak zo svojej spálne oázu pokoja.

Vysoká hygiena damaškových obliečok prináša ďalšie pozitívum. Tieto obľúbené obliečky môžeme prať aj pri vyšších teplotách (60-95°C), vďaka čomu sa zbavíme nepríjemných baktérií a obliečky tak zostanú dokonale čisté.

Damaškové obliečky / Adelafilipp.sk

Zobraziť:

-

Máte otázky?

Neváhajte nás kontaktovať, radi Vám zodpovieme všetky Vaše otázky :)

 

Kontaktujte nás / Adelafilipp.sk

Newsletter

Odoberať naše novinky

Táto stránka používa cookies. Viac info