4 Položky

DETSKÉ PODLOŽKY NA PREBAĽOVANIE

Hľadáte praktickú podložku na prebaľovanie, ktorú môžete využiť aj keď Vaše bábätko odrastie? Prinášame Vám široký výber prebaľovacích podložiek vo veselých dizajnoch a z kvalitných materiálov.

Čítaj viac...

Podložka pre dieťatko Vám uľahčí každodenné prebaľovanie a starostlivosť o Váš malý poklad. Preto Vám prinášame podložky, ktoré sú vytvorené s husto tkaných textílií, z bavlnených priadzí, ktoré vydržia aj dlhé roky.

Naše prebaľovacie podložky sú vyrobené s ochrannou vrstvou, ktorá zabraňuje premoknutiu, vďaka tomu sa nemusíte obávať jej zašpineniu.

Ďalšou výhodou podložky je, že ju môžete využívať aj po tom, čo vaše dieťatko vyrastie z plienok a to ako mäkkú hraciu podložku, do interiéru ale aj do exteriéru.

A nakoniec, keďže dbáme na hravosť detičiek a ich záujem o farby a obrázky, prinášame Vám širokú škálu detských dizajnov s roztomilými zvieratkami vo farebných prevedeniach pre chlapčeka, alebo dievčatko.

Zobraziť:

Newsletter

Odoberať naše novinky

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.
Táto stránka používa cookies. Viac info