4 Položky

PAPLÓNY PRE DEDTI

Hoďte očkom na našu ponuku kvalitných antialergických paplónikov pre najmenších. Paplóny z nezávadných materiálov a s celoplošným prešitím pre dokonalú splývavosť paplónov.

Čítaj viac...

Hľadáte ten správny paplón pre Vašu ratolesť, ale neviete od čoho sa odraziť?

Prinášame vám širokú ponuku antialergických paplónikov v rozmere 100x135 cm, ktoré budú Vaše dieťatko sprevádzať pri každodennom odpočinku.

Kvalitné materiály sú pre nás prvoradé a preto používame len textílie, ktoré nezhoršujú a ani nespôsobujú alergie. Pokiaľ hľadáte špeciálny paplónik pre Váš malý poklad, odporúčame paplón Asthma Friendly, ktorý je klinicky testovaný v národnom ústave detskej tuberkulózy a respiračných chorôb.

Vzdušný a ľahký paplónik je pre bábätko zaručene tým pravým, pretože deti nemajú radi príliš horúce prostredie pre ich spánok, avšak nemusíte sa báť ani toho, že by im bolo chladno. Naše paplóny obsahujú výplň z dutého 3D vlákna, ktoré je výborným izolantom a zabezpečuje udržiavanie stabilnej mikroklími počas spánku Vašich najmenších.

Tak šup, šup. Môžete sa pustiť do hľadania toho správneho paplónika pre vaše dieťa.

Zobraziť:

Newsletter

Odoberať naše novinky

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.
Táto stránka používa cookies. Viac info