4 Položky

SPACIE VAKY ZO 100% BAVLNY

Vyberte si z našej širokej ponuky detských spacích vakov v krásnych detských dizajnoch a žiarivých farbách, ktoré podporujú zdravý vývin našich najmenších.

Čítaj viac...

Detské vaky na spanie sú pri detskom spánku veľkou výhodou a to vďaka tomu, že vytvoria ideálnu mikroklímu, ktorá je potrebná pre pokojný spánok Vášho dieťatka.

Prirodzené antialergické prostredie výplne našich vakov zabezpečuje nie len mäkkučkú výstelku, ktorá sa stará o komfort bábätka. Aby šla správna výplň ruka v ruke so zdravým materiálom obalu, použili sme bavlnené plátno. Tento textilný materiál je vyrobený len z kvalitných počesaných vlákien bavlny, ktorá je šetrná k citlivej detskej pokožke.

Nepodcenili sme ani dizajn vakov. Pretože farby a obrázky sú v prvých mesiacoch dieťatka kľúčové pre jeho správny vývoj, snažíme sa prinášať Vám len dizajny podľa najnovších trendov a to v príjemných pastelových farbách, ktoré majú bábätká tak radi.

Tak poďte si s nami vybrať ten správny vak pre vaše dieťa.

Zobraziť:

Newsletter

Odoberať naše novinky

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.
Táto stránka používa cookies. Viac info