10 položiek

Tenclové obliečky Botanica | Adelafilipp.sk

 PRÍRODNÉ OBLIEČKY BOTANICA Tencel Line

Bojujte s nami za prírodné textilné výrobky, ktoré chránia nie len našu prírodu, ale tiež naše zdravie. Obliečky Botanica Tencel Line sú vyrobené zo 100% organického materiálu TENCEL™ Lyocell z buničiny eukalyptového dreva.

Čítaj viac...

Aj my máme záujem o zelené materiály, ktoré nám nijako neškodia a taktiež myslia aj na šetrné zaobchádzanie so životným prostredím. 

Materiál TENCEL™ Lyocell je dekonale hebká saténová tkanina z lyocellových vlákien, ktorá sa vyznačuje vysokou absorpciou vlhkosti, dokonca lepšou než bavlnené vlákna. Vďaka tomu tenclové obliečky dokonale odvádzajú pot a zabezpečujú nám ideálne prostredie počas spánku. 

Posteľné obliečky z Tenclu sú neuveriteľne hebké a nedráždia ľudskú pokožku. Preto sa TENCEL™ Lyocell odporúča pre ľudí trpiacich psoriázou, či inými kožnými ochoreniami.

Keďže sa TENCEL™ Lyocell vyrába z buničiny dreva eukalyptu, pôsobí na našu pokožku aj harmonizujúcimi účinkami, vďaka čomu si môžeme užívať ničím nerušený spánok.

Ďalšou výhodou materiálu TENCEL™ Lyocell je jeho ohľaduplnosť k životnému prostrediu a to vďaka úplnému recyklovaniu použitých rozpúšťadiel, počas procesu jeho výroby. Vďaka tomu sa do prírody nedostávajú žiadne škodlivé látky a nakoniec je tento materiál aj úplne rozložiteľný.

Záleží nám na našom životnom prostredí a preto dávame zelenú 100% organickým materiálom, ako je TENCEL™ Lyocell.

 

Zobraziť:

Newsletter

Odoberať naše novinky

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.
Táto stránka používa cookies. Viac info