Späť

Hľadáte Vianočné dekorácie?

Pridané: 27.11.2019 16:22:15 Počet zobrazení: 606

27 November 2019

Vianoce sa blížia a všetci si chceme zútulniť svoje domovy. Pozrite si naše tipy a triky na krajšie bývanie s vianočnými dekoráciami do každej rodiny.

Hľadáte Vianočné dekorácie?

Zútulnite si domov rýchlo a jednoducho / Adelafilipp.sk

 

 Končí sa november a na dvere nám pomaly, ale isto klopú Vianočné sviatky. Okrem zhonu okolo píania listu Ježiškovi nás však čaká aj vianočné upratovanie, no a k tomu samozrejme patrí aj výzdoba našich príbytkov. Vedeli ste ako rýchlo a efektívne sa to dá?

 

Tu je pár našich rád ako spojiť príjemné s užitočným a navodiť si doma Vianočnú pohodu. ツ

 

 

Dekoračné vankúšiky.

Dekoračný vankúšiky dokonale plnia funkciu bytových dekorácii. Pestré farby, hravé dizajny, nápadité detaily. Rozveseľte si svoju obývačky vankúšikmi, ktoré pritiahnu zrak každučkej návštevy.

Vianočný vankúšik Supernova Green / Adelafilipp.sk   Vianočný vankúšik Naranja / Adelafilipp.sk   Vianočný vankúšik Nordic Red / Adelafilipp.sk   Vianočný vankúšik Scandinavia Blue / Adelafilipp.sk

 

 

Hrejivé deky?

Možno to na počutie znie fádne, ale čo ak Vašu novú hrejivú deku prehodíte cez Váš gauč, posteľ, či kreslo? Nielen že získate praktický a príjemný ohrievač, ale vytvoríte si štýlový doplnok, ktorý poteší na tele aj na duši.

 

Hrejivá deka Adela Velvet White / Adelafilipp.sk     Hrejivá deka Adela Velvet Chocolate / Adelafilipp.sk     Hrejivá deka Adela Velvet Champagne / Adelafilipp.sk

 

 

A nakoniec tematické obliečky.

Oblečte si pred Vianocami vaše periny do sviatočného šatu. Mäkkučké, hrejivé a originálne. Aj také sú obliečky v duchu Vianoc a tradičnej tematiky.

 

Slovenské obliečky Hybe Red / Adelafilipp.sk     Vianočné obliečky Love is everyvhere / Adelafilipp.sk     Slovenské obliečky Hybe Blue / Adelafilipp.sk

 

Tak šup-šup do výzdoby Vášho hniezdočka. Veď s nami je to hračka ツ

 

... že už naše výrobky máte a zdobia Vašu obývačku, či spálňu? Pochváľte sa nám svojou výzdobou do komentáru ツ

Newsletter

Odoberať naše novinky

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.
Táto stránka používa cookies. Viac info