Prehľadať výsledky filtra fulltextom

Zobraziť:

37 položiek

SEZÓNNE PAPLÓNY

Hľadáte paplón, no neviete si vybrať jeho hrúbku? Ponúkame Vám širokú ponuku našich sezónnych paplónov a to špeciálne upravených pre každé ročné obdobie.

Čítaj viac...

Pre tých, ktorým je vždy teplo ponúkame ľahké letné paplóny, ktoré sú ľahké ako pierko a zabezpečujú dokonalú priedušnosť prikrývky. Paplóny sú plnené antialergickým dutým vláknom s gramážou len 500g. Takýto paplón je ideálny počas teplých letných nocí, ale taktiež ho ocenia obyvatelia bytov, v ktorých je aj počas zimných období veľmi teplo.

Stredne hrejivé paplóny sú zlatou strednou cestou. Sú taktiež plnené dutým vláknom s antibakteriálnou úpravou, no sú hrubšie než letné a to z dôvodu hustejšej výplne a to až 1000g. Takéto paplóny tiež môžete využívať celoročne a budete sa tak cítiť príjemne aj v lete aj v zime.

Pre zimomravých šijeme paplóny s vysokou hrejivosťou. Jedná sa o hrubšie, ale ľahké paplóny s vyššou gramážou a to až 1400g. Výplň paplónov je opäť z dutého 3D vlákna, ktoré sa tiež vyznačuje vlastnosťou tepelného izolanta, vďaka čomu zabezpečuje vysokú hrejivosť paplóna. Pokiaľ by Vám stále bolo chladno, odporúčame naše paplóny s obalom z Nicky plyšu, ktorý je príjemne hebký, ale vysoko hrejivý a Vy sa budete cítiť príjemne v teplúčku aj počas najchladnejších zím.

Prehľadať výsledky filtra fulltextom

Zobraziť:

Newsletter

Odoberať naše novinky

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.
Táto stránka používa cookies. Viac info