Bed linen SATURNIAN WHITE

Bed linen from 100% cotton satin - premium

49,90 € with VAT

Fine white satin bedding with striking embroidery - peacock feather as a symbol of beauty and protection.

The bottom of the bed linen is the same white color, without printing, to highlight the theme.

A big plus is a practical zip fastening.

Dimensions: 70 x 90, 140 x 200 cm

Material: 100% Cotton Satin Cotton Yarn / Premium Quality

Warranty: 3 years

Accessory: sewing with zip and embroidery

Made in textile Áčko a.s. Ružomberok - Rybárpole

Producer: Áčko a.s. Ružomberok - Rybárpole

100% Bavlna – satén soft

Tento výrobok je vyrobený z jemnučkej saténovej tkaniny, vyrobenej z kvalitných česaných priadzí bavlny. Vďaka hustotkanej atlasovej väzbe sa textília vyznačuje elegantným leskom a príjemne mäkkým povrchom. Hladká textúra zaručuje chladivý dojem textílie, ktorý oceníte počas horúcich dní, ale naopak bavlnený charakter materiálu sa postará o dokonalú reguláciu vlhkosti a efekt hrejivosti počas chladnejších dní. Tento materiál je vhodný aj pre ľudí s citlivou pokožkou, vďaka jemnej štruktúre tkaniny, ktorá nedráždi pri kontakte s pokožkou. Tkanina je tiež výborne savá a dokonale priedušná, čo prispieva k správnej mikroklíme počas Vášho spánku.

Pranie 60° - obliečky

Tento výrobok odporúčame prať pri teplote 60°C s použitím bežného čistiaceho prostriedku na farebný textil. Praním pri tejto teplote tak odstránite baktérie a nečistoty, ale taktiež sa postaráte o opätovné rozjasnenie farieb výrobku. Pred prvým použitím, obliečky vždy operte, vďaka čomu sa zbavíte nečistôt z výroby a obliečky okrem vône čistoty nadobudnú aj príjemne mäkký omak.

Vyšívaný vzor

Obliečky sú vzorované decentnou strojovou výšivkou za použitia hustého stehu. 100% bavlnené priadze sú odolné voči strate na sýtosti farieb a to aj pri opakovanom praní. Decentný vyšívaný vzor dokonale prilieha na saténový materiál a vytvára tak spojenie elegancie a jemnosti obliečok. Posteľná bielizeň s výšivkou je vhodná najmä pre tých, ktorí obľubujú eleganciu a jemné farbe.

Dôvera v textílie

Tieto posteľný výrobky sú vyrobené zo zdravotne nezávadných materiálov, ktoré sú pravidelne testované na prítomnosť škodlivín. Zárukou kvality tohoto materiálu je certifikát zdravotnej nezávadnosti OEKO-TEX® Standard 100

Newsletter

Subscribe our news

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
Táto stránka používa cookies. Viac info