10 položiek

Obliečky s divými makmy Charlotem | Adelafilipp.sk

 Saténové obliečky - Satin Premium

Chcete svoju spálňu ozvlášniť moderným dizajnom, ale súčasne hľadáte obliečky zo 100% prírodných materiálov? Máme tu pre Vás široký výber posteľných obliečok z bavlneného saténu, ozdobené najnovšími dezénmi.

Čítaj viac...

Posteľné obliečky z kolekcie Adela Filpp - Satén Premium sú zhotovené z počesaných bavlnených priadzí, ktoré sa vyznačujú výbornou savosťou, vďaka čomu sa v noci nebudete potiť a vyhnete sa tak nepohodliu.

Zaujíma Vás ako sa takéto obliečky vzorujú? V krátkosti – saténová bielizeň Premium je obohatená o dizajny tlačené takzvanou fototlačou, ktorá sa od iných odlišuje spôsobom tlače. Na takéto obliečky sa obrázok tlačí podobne ako v bežnej domácej tlačiarni, kedy sa atrament aplikuje priamo na povrch obliečok. Avšak pozor – pri vzorovaní našich obliečok používame reaktívne farbivá, ktoré sa z obliečok neoperú a ani nestratia na živosti, pôsobením slnečných lúčov.

Praktické obliekanie. Bavlnené obliečky z kolekcie Satén Premium šijeme so zapínaním na zips, vďaka čomu šetríme Váš čas pri obliekaní perín a vďaka tomu sa tešíme Vašej obľube takýchto obliečok.

Zobraziť:

Newsletter

Odoberať naše novinky

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.
Táto stránka používa cookies. Viac info